تبلیغات
**شهدای زنده(جانبازان)** - گزارش تفحص
**شهدای زنده(جانبازان)**
ماایستاده ایم *we Resist*
درباره ما

بسم رب الشهدا و الصدیقین
این وبلاگ در راستای ارزشها،عقاید و اعتقادات بنده به دین،نظام و ولایت که پیشکشی است به تمام ایثارگران به ویژه جانبازان عزیز کشورمان ایران.
دلی همرنگ طوفان داری ای دوست
نگاهی همچو باران داری ای دوست
سحر وقت نمازت روی تختت
قراری با شهیدان داری ای دوست
امام خمینی (ره):تا شرک و کفر هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ماایستاده ایم
یادمان باشد که ما خون داده ایم.
یا علی
منوی اصلی
مطالب پیشین
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
دانشنامه عاشورا
دانشنامه عاشورا
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
ارسال شده در پنجشنبه 8 آبان 1393 ساعت 07:56 ب.ظ نویسنده : شرمندگان


جمع‌بندی نهایی گزارش تفحص از بنیاد شهید تا 15 آبان/ تایید تخلفات مالی و اداری


عضو هیات رئیسه کمیته تحقیق وتفحص از بنیاد شهید وامور ایثارگران از جمع بندی نهایی گزارش تفحص تا کمتر از یک ماه آینده خبر داد و گفت: گزارش این کمیته تا 15 آبان‌ماه نهایی و به کمیسیون اجتماعی مجلس ارسال خواهد شد.


به گزارش وبلاگ جانبازان شیمیایی ایران؛ مصطفی افضلی‌فرد درباره آخرین وضعیت پرونده تحقیق وتفحص از بنیاد شهید و امور ایثارگران، افزود: جلسات این کمیته به صورت مستمر در حال انجام است و رایزنی‌ها برای به نتیجه رسیدن این تحقیق و تفحص همچنان ادامه دارد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین وسرعین در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری بروز تخلفات مختلف در این تحقیق وتفحص، ادامه داد: این تخلفات بیشتر در حوزه مالی، اداری و اجرایی بوده و توانسته‌ایم تاکنون به اطلاعات خوبی در این زمینه دست پیدا کنیم.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه به زودی گزارش تحقیق و تفحص از بنیاد شهید به مجلس ارایه خواهد شد،‌ تصریح کرد: بخشی از این گزارش مربوط به اصلاح رویه‌هایی است که در بنیاد شهید به کار گرفته شده و نسبت به آن انتقاداتی وارد است و بخش دیگر آن به تضییع حقوق افراد ارتباط دارد لذا باید به قوه قضاییه ارسال شده تا مسئولان قبلی بنیاد شهید نسبت به آن پاسخگو باشند.

وی یادآور شد: بخشی از این گزارش که باید از سوی قوه قضاییه بررسی و منجر به صدور حکم شود قادر به ارایه در صحن علنی مجلس نیست اما سایر مواردی که جنبه عمومی‌تر دارد و نیاز به صدور حکم نیست در صحن قرائت خواهد شد.

افضلی‌فرد درباره زمان ارایه گزارش کمیته تحقیق وتفحص در صحن علنی مجلس،‌ تاکید کرد: با توجه به اقدامات انجام شده این تحقیق و تفحص تا 15 آبان‌ماه یعنی کمتر از یک ماه دیگر نهایی خواهد شد.

عضو هیات رئیسه کمیته تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و امور ایثارگران با یادآوری تاخیر در جمع‌بندی این تحقیق و تفحص، گفت: به دلیل حجم گزارشات و بررسی‌ها و با توجه به تعدد مراکزی که باید مورد تحقیق و تفحص واقع می‌شدند لذا کار این کمیته تاحدودی به طول انجامید که در تلاش هستیم به زودی آن را جمع‌بندی کنیم.
جمع‌بندی نهایی گزارش تفحص از بنیاد شهید تا 15 آبان/ تایید تخلفات مالی و اداری